بیچاره شاگردی که از استادش بهتر نشود...
 
روانشناسی
 
مذهبی
۳۱ مرداد؛ اعلام نتایج معرفی‌شدگان ورود به دانشگاه فرهنگیان


رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش از برگزاری مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی از دوم الی دهم شهریور ماه 92 خبر داد.

 اسدالله اسدی گرمارودی رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: اسامی معرفی شدگان دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی طی اطلاعیه ای از روز پنج شنبه 31 مرداد 92 در سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.Sanjesh.org درج خواهد شد.

وی اضافه کرد: معرفی شدگان مکلفند به منظور شرکت در مراحل مصاحبه، معاینه و مراحل مختلف گزینش، بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده در اطلاعیه مذکور به پردیس های تعیین شده طبق استان بومی داوطلب، شخصاً مراجعه کنند.

اسدی گرمارودی تصریح کرد: بدیهی است عدم حضور داوطلبان یا عدم شرکت در هر یک از مراحل مختلف مصاحبه در موعد مقرر به هر دلیل به منزله انصراف تلقی می شود.

وی اضافه کرد: از مجموع 207 هزار و 687 نفر که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی شده بودند، حدود 44 هزار و 780 نفر، زن و حدود 17 هزار و 800 نفر، مرد اقدام به انتخاب رشته کرده اند که نفرات برتر از سوی سازمان سنجش به آموزش و پرورش اعلام شده اند و توسط ادارات کل آموزش و پرورش هر استان با همکاری پردیس های دانشگاه فرهنگیان آن استان برای مصاحبه و گزینش اقدام خواهد شد.

رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش افزود: به منظور ارتقای کیفیت ورودی های امسال، مقرر شد پذیرفته شدگان از بین داوطلبانی صورت گیرد که حداقل نمره علمی 6500 و بالاتر را در زیر گروه آزمایشی مربوطه کسب کرده اند و معدل کل دوره سه ساله متوسطه آنان نیز 15 و بالاتر باشد.

  از بین معرفی شدگان 2 برابر ظرفیت، حدود 8300 نفر زن و 12 هزار و 300 نفر برای دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی جذب می شود؛ ضمن اینکه حداکثر سن  پذیرفته شدگان 22 سال تا اول مهر 92 اعلام شده است. (فارس)


مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید