بیچاره شاگردی که از استادش بهتر نشود...
 
روانشناسی
 
مذهبی
طراحی ساعت جالب سامسونگ


چاپ فرستادن به ایمیل

بعد از ریلیز شدن و رونمایی تلفن هوشمند جدید سامسونگ که به نوعی می توان آن را پرچمدار این کمپانی دانست نوعی محصول که بیشتر برای سلامتی افراد کاربرد دارد نیز معرفی کرد که می تواند انتخاب خوبی برای کسانی که قصد دارند گلکسی را خریداری کنند باشد.

به گزارش کنجکاو، این ساعت که Gear FIt نام دارد بیشتر از یک ساعت هوشمند وسیله ای برای سلامتی شما می باشد.

سامسونگ در محصولات جدید خود تلاش کرده است علاوه بر به روز بودن و استفاده از تکنولوژی در دیوایس های خود بتواند در مورد موارد سلامتی افراد نیز حرفی برای گفتن داشته باشد مانند سنسور ضربان قلب در گلکسی اس 5 و حالا در گیر فیت.

این ساعت اطلاعات حرکتی و سلامتی شما را دریافت می کند و به تلفن گلکسی شما راسال می نماید تا با استفاده از نرم افزار سلامتی در تلفن های هوشمند سامسونگ وضعیت سلامت جسمی شما بررسی گردد.

همینطور گیر فیت می تواند برخی اطلاعات هشدار دهنده را از تلفن هوشمند تان دریافت کرده و به شما نمایش دهد به طور مثال پیامکی که شما متوجه دریافت آن نشده اید را به شما نمایش می دهد و ... البته نقطه ضعف این ساعت مشکل بزرگی است که تنها می توانید آن را به تلفن های هوشمند سامسونگ متصل کنید و اگر فردی قصد خرید آن را داشته باشد باید از این تولیدی کره ای تلفنی نیز خریداری کند.مرتبط با: اخبار تکنولوژی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید