بیچاره شاگردی که از استادش بهتر نشود...
 
روانشناسی
 
مذهبی
اولویت‌های دانشگاه فرهنگیان در سال 93
375-6.jpgسرپرست دانشگاه فرهنگیان استمرار تشکیلات جدید به خصوص تشکیلات استانی، سیاست گذاری و ارتقا کیفیت خدمت رسانی دانشجو معلمان خواهر و تداوم و استمرار استحکام بخشی به زیر ساخت های دانشگاهی را اولویت‌های دانشگاه در سال جدید برشمرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر مهرمحمدی در دومین نشست خود با کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان دانشگاه فرهنگیان را نهادی تازه تأسیس و نوپا خواند و تأکید کرد: باید در جهت تهیه و تدارک زیر ساخت ها و استمرار آن کوشش نمائیم تا به اتکاء به دستاوردهای سال های نخست، برنامه های توسعه گرا، استراتژیک و راهبردی را برای دانشگاه فرهنگیان به اجرا بگذاریم.

ادامه مطلب

مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
هنر بزرگ معلمان ایجاد ذهن پرسشگر در جان دانش آموزان است
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، ˈسید محمد میرمحمدیˈ در مراسم تقدیر از نخبگان برتر کنکور و المپیاد کشوری استان گفت: موضوع آموزش و پرورش اصلی ترین مسائل کشور است . - وی خاطرنشان کرد: شالوده همه عرصه های گوناگون سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور بر پایه آموزش و پرورش استوار است و آموزش و پرورش خشت اول بنای پیشرفت کشور می باشد .


مرتبط با: اخبار دانشگاه ,
اخلاق شوخی کردن
طراحی ساعت جالب سامسونگ


چاپ فرستادن به ایمیل

بعد از ریلیز شدن و رونمایی تلفن هوشمند جدید سامسونگ که به نوعی می توان آن را پرچمدار این کمپانی دانست نوعی محصول که بیشتر برای سلامتی افراد کاربرد دارد نیز معرفی کرد که می تواند انتخاب خوبی برای کسانی که قصد دارند گلکسی را خریداری کنند باشد.

ادامه مطلب

مرتبط با: اخبار تکنولوژی ,
وایبر فروخته شد !


چاپ فرستادن به ایمیل

وایبر Viber یکی از پلتفرم های پیام رسان می باشد که در زمینه ارسال و دریافت اطلاعات بر اساس سرور های اینترنتی عمل می کند.

به گزارش کنجکاو، شما با کمک این نرم افزار می تواند با دوستانتان ارتباط برقرار کرده و برای آن ها متن یا ویدیو ارسال نمایید و یا حتی توسط این نرم افزار تماس صوتی برقرار کنید.
ادامه مطلب

مرتبط با: اخبار تکنولوژی ,
برچسب‌ها: وایبر فروخته شد ! ,